Filtruj produkty
Producent
Liczba ściegów
Wolne ramię
Nawlekanie nici
Podwójna igła
Szycie wstecz
Obszywanie dziurek
Przyszywanie guzików
Przyszywanie zamków
Regulacja prędkości
Regulowana długość ściegu
Regulowana szerokość ściegu
Regulowany docisk stopki
Cena
  • od
    do

Maszyny do szycia

Maszyny do szycia w domu 

Małe maszyny do szycia są przydatne w każdym domu. Dobra maszyna do szycia powinna mieć odpowiednie akcesoria, takie jak szpulki, wkrętak, igły, stopki (uniwersalne, do suwaków, do obszywania dziurek), prowadnik do pikowania i regulator obrotów. W tej kategorii znajdują się różne rodzaje maszyn, takie jak automatyczna maszyna do szycia i ręczna maszyna do szycia. Ręczna maszyna do szycia różni się od elektrycznej maszyny do szycia pod kilkoma względami.

Maszyna do szycia - ręczna czy elektryczna? 

Maszyna do szycia ręczna to niewielkie urządzenie zasilane baterią. Jest obsługiwana manualnie, trzymając ją w dłoni. Przeznaczona jest głównie do prostych poprawek, takich jak skracanie nogawek czy rękawów. Ręczna maszyna do szycia nie oferuje skomplikowanych ściegów, ale świetnie sprawdzi się do naprawy uszkodzonej odzieży.

Elektryczne maszyny do szycia dzielą się na modele sterowane pedałem i nowoczesne maszyny sterowane elektronicznie. W domowym użytku zazwyczaj wystarcza maszyna do szycia sterowana pedałem. Klasyczne maszyny do szycia oferują różne rodzaje ściegów i mogą posiadać funkcje dodatkowe, takie jak regulacja docisku stopki, co umożliwia szycie grubszych tkanin z łatwością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl