Dodatkowa ochrona

Dodatkowa ochrona dla sprzętu AGD RTV

Dostępne trzy warianty ubezpieczenia pozwolą dostosować zakres ochrony do Twoich potrzeb. Możesz wybrać odpowiedni wariant dla siebie z dostępnych:

Wariant Podstawowy

Przypadkowe Uszkodzenie

Pełna Ochrona

 

Co obejmuje Wariant Podstawowy?

Ubezpieczenie sprzętu w Wariancie Podstawowym zapewnia ochronę dla sprzętu w razie jego uszkodzenia na skutek awarii. Ubezpieczenie w Wariancie Podstawowym można wykupić równocześnie z produktem lub w ciągu kolejnych 180 dni od dnia jego zakupu. Wariant Podstawowy pozwala na przedłużenie ochrony produktu o okres 1, 2 lub 3 lat. Oznacza to, że łącznie z (np.) 2-letnią standardową gwarancją producenta można uzyskać ochronę na swój produkt na okres maksymalnie 5 lat. W trakcie trwania ochrony z ubezpieczenia w Wariancie Podstawowym możliwa jest naprawa sprzętu lub w przypadku nieopłacalności lub braku możliwości jego naprawy – wymiana na nowy.

 

Co obejmuje Przypadkowe Uszkodzenie?

Ubezpieczenie sprzętu w Przypadkowe Uszkodzenie zapewnia ochronę dla sprzętu w razie jego uszkodzenia na skutek nieszczęśliwego wypadku lub przepięcia prądu oraz utraty sprzętu wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku. Zakup ubezpieczenia w Wariancie Rozszerzonym możliwy jest wyłącznie w momencie zakupu produktu - nie ma możliwości zakupu Wariantu Rozszerzonego w kolejnych dniach. Ubezpieczenie to można wykupić dla swojego produktu na okres od 1 do 3 lat licząc od daty zakupu. Usunięcie szkody następuje poprzez bezpośredni kontakt z ubezpieczycielem i obejmuje naprawę lub wymianę produktu na nowy - wolny od wad.

 

Co obejmuje Wariant Rozszerzony?

Ubezpieczenie sprzętu w Wariancie Rozszerzonym zapewnia ochronę dla sprzętu w razie jego uszkodzenia na skutek awarii, nieszczęśliwego wypadku lub przepięcia prądu oraz utraty sprzętu wskutek kradzieży z włamaniem lub rabunku. Ubezpieczenie to zapewnia również pokrycie kosztów zakupu rozmrożonej żywności, jeżeli jest następstwem rozmrożenia lodówki, lodówko-zamrażarki lub zamrażarki w wyniku awarii lub przypadkowego uszkodzenia – do kwoty 300 zł. Zakup ubezpieczenia w Wariancie Rozszerzonym możliwy jest wyłącznie w momencie zakupu produktu - nie ma możliwości zakupu Wariantu Rozszerzonego w kolejnych dniach. Ubezpieczenie to można wykupić dla swojego produktu na okres od 2 do 5 lat licząc od daty zakupu. Usunięcie szkody następuje poprzez bezpośredni kontakt z ubezpieczycielem i obejmuje naprawę lub wymianę produktu na nowy - wolny od wad.

 

Dlaczego warto posiadać Pełną Ochronę produktu?

  • Możliwość wyboru przedłużenia ochrony produktu* podczas zamówienia przez Internet.
  • To dodatkowe zabezpieczenie Twojego produktu dające komfort jego użytkowania na dłuższy czas.
  • Bezpłatna naprawa lub wymiana sprzętu na nowy wliczona w koszty.
  • Pełna Ochrona umożliwia uniknięcie kosztów związanych z naprawą uszkodzeń nieobjętych standardową gwarancją producenta np. uszkodzeń wypadkowych lub też strat spowodowanych kradzieżą, rabunkiem lub wynikających z przepięcia prądu.
  • Skuteczna i szybka naprawa sprzętu oraz możliwość zgłaszania bez wychodzenia z domu. Objęcie ochroną produktu* szkód powstałych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, jak również poza jej granicami.

 

 

Prestatio Twoja Gwarancja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl