Gorenje Okap kominowy WHI629EB

Ocena: 0
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Kod produktu: WHI629EB
EAN: 3838782389832
Cena: 599,00 zł 599.00
zawiera 23% VAT
Oblicz ratę

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opis

Filtry poliuretanowe. Zalety użycia pianki poliuretanowej
Unikalne aluminiowe filtry przeciwtłuszczowe są wzmocnione specjalną pianką poliuretanową, która eliminuje do 98% wszystkich cząsteczek tłuszczu i innych zanieczyszczeń. W tym samym czasie, okap utrzymuje swoją efektywność pochłaniania.

Pochłaniacz
Działanie pochłaniacza polega na tym, że zasysa on powietrze przesycone parą i zapachami, a po przefiltrowaniu kieruje je z powrotem do pomieszczenia. Jeżeli w mieszkaniu nie ma możliwości podłączenia okapu bezpośrednio do przewodu wentylacyjnego, dobrym alternatywnym rozwiązaniem będzie instalacja pochłaniacza. Pochłaniacz zasysa powietrze poprzez filtr węglowy skutecznie pochłaniający zapachy oraz parę wodną, po czym oczyszczone powietrze kieruje z powrotem do pomieszczenia. Pochłaniacze są łatwe w montażu i stanowią wygodne rozwiązanie dla mieszkań w blokach, w których zwykle montaż okapów kominowych wymagających podłączenia do przewodów wentylacyjnych napotyka na trudności. Filtr węglowy należy wymieniać 1-2 razy w roku, w zależności od częstotliwości używania pochłaniacza.

Poziom hałasu. Więcej mocy przy mniejszym hałasie
W dzisiejszych domach kuchnia jest nowym punktem centralnym, który z kolei zwraca uwagę na poziom hałasu wytwarzany przez okapy kuchenne. W ciągu ostatnich kilku lat wydajność okapów znacznie się zwiększyła, a materiały pochłaniające dźwięk są coraz częściej stosowane w wielu okapach kuchennych Gorenje.


Pozostałe parametry
Kilka użytecznych porad: Nie zapomnij włączyć okapu przed rozpoczęciem gotowania. W ten sposób zwiększysz jego wydajność. Okap pozostaw włączony jeszcze przez około 10 15 minut po zakończeniu gotowania. To pozwoli usunąć z powietrza resztki oparów. Podczas używania okapu nie otwieraj w kuchni okna, aby nie zaburzyć prawidłowej cyrkulacji powietrza i nie zniwelować efektu podciśnienia. Aby uzyskać maksymalną skuteczność wietrzenia, wybierz okap kuchenny mający przynajmniej taką samą szerokość, jak płyta do gotowania. Jakiej wydajności potrzebujesz?Jaką pojemność powinien mieć nowy okap kuchenny? To zależy w dużej mierze od wielkości kuchni. Dobrą zasadą jest to, że okap powinien być w stanie wymienić powietrze 10 do 20 razy na godzinę. Na przykład, jeśli kuchnia ma wymiary 4 x 4 m, a wysokość sufitu wynosi 2,5 m, okap kuchenny powinien wymienić około 400-800 / m3 powietrza na godzinę. Tak więc niezbędna wydajność ekstrakcji zależy od objętości Twojej kuchni. Obliczanie wymaganej pojemności okapu to: 10 x objętość Twojej kuchni (objętość = szerokość x wysokość x głębokość). Podczas zakładania okapu zawsze wystąpi pewna utrata ciśnienia. Dlatego ważne jest przestrzeganie następujących zasad: Zawsze stosuj zalecaną średnicę odpowietrzania okapu (O) podaną na rurze lub rurze odpowietrzającej. Jeśli to możliwe, używaj gładkich rur, aby zminimalizować opór powietrza. Staraj się, aby instalacja była jak najkrótsza i jak najmniej zagięć w rurach. Potrzebujesz łagodnych łuków w rurze zamiast ostrych zakrętów, aby powietrze mogło swobodnie przepływać, minimalizując straty ciśnienia.

Dane techniczne

Klasa energetyczna B
Panel sterujący odkryty
Szerokość 60 cm
Wysokość 38 cm
Głębokość 33.5 cm
Typ gwarancji gwarancja zewnętrzna
Okres gwarancji (miesiące) 24
Poziom hałasu 61 dB
Wydajność (maks.) 429 m3/h
Waga 10.3 kg
Wydajność (min.) 237 m3/h
Etykieta energetyczna Pobierz

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl