Whirlpool Pralka FFB8258BSVPL

Ocena: 0
Dostępność: sprawdź dostępność w sklepach
Kod produktu: FFB8258BSVPL
EAN: 8003437049200
Klasa energetyczna B
Wyświetlacz / Panel Tak
Rodzaj Wolnostojąca
Kierunek otwierania lewo
Ładowanie front
Cena: 1 749,00 zł 1749.00
zawiera 23% VAT
Oblicz ratę

Opis

Pralka ładowana od przodu, wolnostojąca FFB8258BSVPL

Szybkie i skuteczne wirowanie z prędkością 1200 obrotów na minutę. Wyjątkowa technologia 6-ty zmysł dynamicznie dostosowuje ustawienia do każdego prania, tak aby zapewnić jak najlepszą pielęgnację tkanin. Program Colours 15 gwarantuje perfekcyjną ochronę koloru i takie same rezultaty prania w 15°C, jak i w 40°C. Duża pojemność pralki jest nieocenionym udogodnieniem dla domostw kilkuosobowych, które generują duże ilości brudnej bielizny. Wrzucając jednorazowo dużą ilość prania możemy zaoszczędzić czas i wodę oraz zmniejszyć rachunki za prąd i wodę. Należy jednak liczyć się z tym, że większa pojemność bębna to większe rozmiary pralki i większa przestrzeń potrzebna na jej ustawienie. Przy jedno, dwu lub nawet trzyosobowych gospodarstwach rozsądniej ekonomicznie jest korzystać z pralki o mniejszym wsadzie, która doskonale dopasuje się do mniejszych wnętrz.

OTWIERANIE DRZWICZEK W RAZIE POTRZEBY

Po rozpoczęciu programu, zaświeci się kontrolka Blokada drzwiczek , wskazująca na to, że drzwiczek nie można otworzyć. Drzwiczki pozostają zablokowane przez cały czas trwania programu. Aby otworzyć drzwiczki, gdy program jest w toku, należy nacisnąć przycisk Start/ Pauza , aby zatrzymać program. O ile poziom wody i/ lub temperatura nie są zbyt wysokie, kontrolka Blokada drzwiczek zgaśnie i drzwiczki można będzie otworzyć, na przykład w celu dodania lub wyjęcia odzieży. Aby wznowić program, należy ponownie nacisnąć przycisk Start/Pauza .

FUNKCJE SPECJALNE

  1. Jeśli wybrana opcja jest niezgodna z wybranym programem, niezgodność będzie sygnalizowana przez brzęczyk (3 sygnały), a odpowiednia kontrolka zacznie migać.
  2. Jeśli wybrana opcja jest niezgodna z inną, uprzednio wybraną opcją, pozostanie aktywna ostatnio wybrana opcja. 

Clean+

Clean+ to opcja posiadająca 3 różne poziomy pracy (pranie intensywne, codzienne i szybkie), które zostały zaprojektowane tak, aby można było dobrać właściwy rodzaj prania, w zależności od potrzeb: Intensywne : ta opcja jest przeznaczona do usuwania znacznych zabrudzeń i najbardziej uporczywych plam. Codzienne : ta opcja jest przeznaczona do usuwania zwykłych plam. Szybkie : ta opcja jest przeznaczona do usuwania drobnych plam.

Super płukanie

Opcja ta zwiększa skuteczność płukania i gwarantuje dokładne usunięcie detergentu. Jest ona szczególnie przydatna dla osób o wrażliwej skórze. Należy nacisnąć przycisk raz, dwa lub trzy razy, aby wybrać dodatkowe 1 +1 , 2 +2 lub 3 +3 płukania, po zakończeniu płukania standardowego, aby usunąć wszelkie ślady detergentu. Należy ponownie nacisnąć przycisk, aby wrócić do "Płukanie zwykłe".

Opóźnienie startu

Aby ustawić rozpoczęcie wybranego programu w późniejszym czasie, należy nacisnąć przycisk i wybrać czas opóźnienia. Jeśli funkcja jest aktywowana, na wyświetlaczu zaświeci się symbol . Aby anulować opóźnienie rozpoczęcia, należy ponownie nacisnąć przycisk, aż na wyświetlaczu pokaże się wartość ''0''. Opcja ta zwiększa skuteczność prania, poprzez wytwarzanie pary, która hamuje źródła powstawania nieprzyjemnego zapachu wewnątrz pralki. Po zakończeniu fazy pary, pralka wykona delikatny wirowanie, poprzez powolne obroty bębna. Opcja uruchamia się po tym, jak zakończy się cykl prania, na maksymalnie 6h. Można przerwać działanie tej opcji w każdej chwili, wciskając dowolny przycisk na panelu sterowania lub przekręcając pokrętło. Przed otwarciem drzwiczek należy odczekać około 5 minut.

Temperatura

Każdy program ma fabrycznie ustawioną temperaturę. Aby zmienić temperaturę, należy nacisnąć przycisk Temp.. Na wyświetlaczu pojawi się odpowiednia wartość.

Wirowanie

Każdy program ma fabrycznie ustawioną szybkość wirowania. Aby zmienić szybkość wirowania, należy nacisnąć przycisk "Wirowanie". Na wyświetlaczu pojawi się odpowiednia wartość.

Tryb demo

Aby wyłączyć tę funkcję, należy wyłączyć całe urządzenie. Następnie nacisnąć i przytrzymać przycisk Start/ Pauza oraz w ciągu 5 sekund wcisnąć również przycisk WŁĄCZ/ WYŁĄCZ i przytrzymać oba przyciski wciśnięte przez 2 sekundy..

Dane techniczne

Klasa energetyczna B
Wyświetlacz / Panel Tak
Rodzaj Wolnostojąca
Kierunek otwierania lewo
Ładowanie front
Załadunek 8 kg
Prędkość wirówki 1200 obr/min
Klasa efektywności wirowania B
Kolor biały
Głębokość 630 mm
Szerokość 600 mm
Wysokość 850 mm
Typ gwarancji gwarancja zewnętrzna
Okres gwarancji (miesiące) 24
Zabezpieczenia Blokada panelu sterowania • Przed dziećmi • Przed przepełnieniem • Przed wypływem piany/Kontrola piany • Przedwczesne otwarcie drzwi
Waga 67 kg
Etykieta energetyczna Pobierz
Programy i opcje prania 20°C • Bawełna/EcoBawełna • Białe • Delikatny • Eco 40-60 • Kołdry • Mieszane i kolorowe 59' • Odświeżanie parą • Płukanie • Sport • Syntetyki • Szybki 30' • Wełna • Wirowanie
Poziom hałasu 79 dB
Poziom hałasu wirowania 76 - 80 dB
Pojemność bębna 53 l
Ilość programów prania 14
Klasa głośności C

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl